Makaleler » Tül Perde » Bebek Ve Çocuk Odası Tül Perde Seçimi Nasıl Yapılmalı
resimKonu
Çocuğunun odasını dekore eden anneler için tüm detaylar çok özeldir.Perde onanın dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalardan olduğu için, bebek ve çocuk odalarında kullanılacak tül perde seçimi çok önemlidir.
 

  Bebek ve çocuk odası dekorasyonu çok özenerek ve heyecanla yapılır.Tüm ayrıntılar özenle seçilir.Eğer bebek odasıysa hazırlanan; anne-babalar kendi zevklerine göre dizayn yaparlar.Fakat bir çocuk odasında değişime gidildiyse,mutlaka çocuğun zevki ve seçimi etkili olacaktır.

  Bebek odası ve çocuk odası için tül perde modelleri çok çeşitli olmakla birlikte,en çok tercih edilen sevimli desenli tül perdeler olmaktadır.Çocuk odanızda kullandığınız renk ve desenlere uygun fon ve tül perde modeli seçimi doğru tercih olacaktır.

  Eğer çocuk odanızın halısı çok desenli ve renkli ise halı desen ve renklerinden birini seçip çocuk odası tül ve fon perdenizle uyumu yakalayabilirsiniz.Çok karışık desenli bir dekorasyonda renk uyumunu fonda yakalayıp,tülü daha sade bir model tercih etmenizi tavsiye ederiz.

  Bebek ve çocuk odasında kullandığınız mobilya ve diğer dekorasyon gereçleri sade seçilmişse tülü renkli ve desenli seçmeniz odanızı canlandıracaktır.Çocuk odasında kullanılan tül perde mutlaka kaliteli bir tül olmalıdır.

  Sağlıklı, iyi günler dileriz.

  

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır